Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az lenne a kèrdésem, hogy...

Az lenne a kèrdésem, hogy valaki tapasztalta màr, hogy èjje zsibbad a bal keze? Napközben nem fordul elő. Mire utalhat?

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ráfekszel
2018. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet carpalis alagút szindróma is, menj el orvoshoz
2018. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizony, alagut szindroma. Mielobb muttesd meg, mert egyre kegyetlenebbul fog fajni.
2018. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szokott fájni ès pár percen belül elmúlik
2018. jún. 24. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyaki csigolyától is van ilyen tünet. Mindenképp menj vele reumatológiára. Még gyógytornával rendbe tudod hozni.
2018. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem szokott.De inkább a jobb.Napközben nekem sem szokott.Nem tudom mitől lehet.Nekem a vérnyomásom ingadozó, gyógyszert szedek rá.Tehát lehet esetleg vérnyomás, van egy kis gerincferdülésem is, tehát simán lehet gerinc eredetű is, ahogy már itt valaki említette.

De már többször észrevettem, hogy ilyenkor a csukló hajlat külső oldalán van két piros csík/ránc, Tehát mintha sokáig lett volna kifelé fordítva a kézfejem, esetleg ökölbe szorítva vagy egyéb kényelmetlen tartásban és attól is lehet.Tehát én ezekre tippelek.Ébredés után megmozgatom, masszírozom és hamar elmúlik, aztán általában aznap már nem jön vissza.Napközben sosem zsibbad.Tehát szerintem tuti valami mozgásszervi vagy tartás hiba.

2018. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy 42/N
2018. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!