Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszatérő erős nyaki/váll...

Visszatérő erős nyaki/váll fájdalom/becsípődés. Akinek volt már ilyen problémája mi vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
A problémám az,hogy kb 2 havonta becsípődik a vállam/nyakam. Ilyenkor tiszta csomós,merev körülötte az izom.Alig bírom mozdítani a fejem,szúr,pár napon belül rendszeresen követi ezt a szűnni nem akaró migrén.Sokszor zsibbad is tőle a karom. Ilyenkor 3-4 hét alatt helyrerázódik a dolog,mert hetente 1-2 alkalommal amíg el nem múlik járok gyógymasszőrhöz, a házi orvosom pedig ír fel gyulladáscsökkentő krémet,fájdalomcsillapítót,izomlazítót. Ez még eddig rendben van, csak hogy ez a problémám szinte 2 havonta előjön(tehát szinte ahogy elmúlik pár hét különbséggel kiújul). Nekem ez eléggé megterhelő már anyagilag,drága a masszőr és nem szeretnék folyton gyógyszereket szedni. Akiknek volt már ilyen panasza, azoknak mi vált be hosszútávon? Esetleg tapasztalatokat,ötleteket szívesen olvasnék.Előre is köszi.
2018. jún. 30. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre a célra építettem magamnak egy 10Wattos infralámpát. Napi 20 perces besugárzással néhány hónap alatt meggyógyítottam magamat. Az orvosok meg kenjék a hajukra a terápiáikat!
2018. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsot! Van itthon infralámpa,ki fogom próbálni,hátha nekem is jó lesz.
2018. jún. 30. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyári infralámpák nem alkalmasak a feladatra! Ehhez irányított besugárzás kell. A gyári infrasugárzók szétszórt sugarakat adnak, és ha olyan közel teszed akkor égeti a bőrt. Az ilyen lámpákat azért minősítik gyógyhatású készítménynek, mert nem gyógyítanak, csupán a tüneteket, a fájdalmat csökkentik. Ez is csak 7%-ban.
2018. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!