Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesemedence gyulladás, segítség?

Vesemedence gyulladás, segítség?

Figyelt kérdés
Szinte biztos vagyok benne, hogy ilyesmiben szenvedek. Már lesugárzik a lábamba és a szívem is szúr, de az orvosom nem ad semmiféle kezelést, amíg meg nem kapja a labor és ultrahang vizsgálatok eredményeit, ami még 1 hét. Nagyon szenvedek már, írtózatosan fáj a bal vesém és olyan érzésem van mintha elhalna az izom a bal lábamban. Mit teheteknék? Mivel segíthetek rajta? Sört szabadom innom ilyenkor?

2018. júl. 1. 20:13
 1/6 Metionin ***** válasza:
Nekem rengeteg gyógyteát (kamilla és bíbor kasvirág, illetve homoktövis) írt elő amíg megjönnek az eredmények, de sürgősre kérte és úgy 3 nap volt. Azt mondta hogy legalább 5 litert igyan meg naponta hogy addig is tisztuljon a vese. Szerintem alkoholmentes sörrel sem ártasz.
2018. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
majd meg halsz, de sört akarsz inni. így mulat egy magyar, ez tetszik
2018. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A sört azért kérdezem, mert állítólag vesetisztító hatású, de nem vagyok biztos benne, hogy ilyen állapotban már esetleg nem megy át a veszélyes kategóriába
2018. júl. 1. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen teák, de nem értem ezt, hogy nagy problémád van és egy hetet még várni kell mindenre.

Engem rögtön elküldött a doki urológushoz, délután már sikerült is elintézni. Anno nekem is vesemedence gyulladás volt, nagyon rossz, én tudom, szóval egy napot is kibírni így az kegyetlen.

2018. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez bizony komoly dolog, de nem értem, mire kell egy hetet várni? A labor általában másnapra kész, az ultrahang pedig akkor, amikor megcsinálják.
2018. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Van ahol kell, pl. ahol csak leveszik a vért és elküldik másik városba mert csak ott van kórház. Nálunk kisvárosban heti 1 napon vesznek vért, viszik be, az előző heti eredményeket meg hozzák. Sürgős esetben telefonálnak az orvosnak. Nekem akkora mákom volt hogy azon a hétvégén amikor a vesém begörcsölt pont bent maradtam a koliban, különben várhattam volna a labor-napot (vagy buszozhattam volna a városba egy órát vérvételre).
2018. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!