Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tanydom 80 mg hogyan hat? ....

Tanydom 80 mg hogyan hat? . LLehet mellékhatása?

Figyelt kérdés
Renitec 10 mg szedek kb 20 éve,és házidokim erre cserélte le mondván hogy a Renitec már régi és váltsunk modernebbre. Szed valaki ilyet?Napi 1 szemet kell bevennem belőle.

2018. júl. 6. 05:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha bevált a Renitec és rendben a vérnyomásod, akkor minek váltanál?

Mellékhatás fel van sorolva a tájékoztatóban, gondolom mindenkinél más jöhet be, egyéntől függően.

2018. júl. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kardiológus mondta mivel szív uh csinált és azt mondta balkamra vaszagodásom van a magas vérnyomástól ezért válltsak a renitec-ről.Pedig max 145-148/67-82 között szoktam mérni de az első érték most pl 126. holnaptól kell szednem.... én mondtam házidokimnak hogy maradnák a renitecnél de azt mondta modernebb kell. hát nem tudom... félek a holnaptól hogy hogyan fog hatni. renitecből 2x1 szedtem kb már 20 éve és cooncor 5mg meg 2 éve.
2018. júl. 6. 07:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kardiológus ezt mondta, akkor kénytelen vagy áttérni más gyógyszerre.
2018. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha lenne itt valaki aki ilyen tablettát szed és van tapasztalata róla.
2018. júl. 6. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!