Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó nyelési inger, letapad...

Állandó nyelési inger, letapadt nyál, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete van már ez, olyan érzés, mintha mindig hátra lenne tapadva a nyál, és ezért állandóan nyelnem kell, illetve megfigyeltem, hogy egy idő után csak akkor tudok levegőt venni, ha nyelek egyet. Az még hozzátartozik, hogy egy buli után jött ez ki, ahol kb 15 szál cigit elszívtam. Egyébként kocadohányos vagyok kb. másfél éve, így kb egy-két hetente szoktam csak cigizni, olyankor viszont elszívok egy fél dobozzal, de eddig semmi ilyen probléma nem jött elő.

Valami allergiát válthatott ki most a cigi, vagy csak rásegíthetett valami vírusos, vagy bakteriális fertőzéshez? Lázam egyébként nincs, kaparni sem kapar a torkom, levegőt is jól veszem csak annyi hogy nyelnem is kell mellé.

Volt valakinek már ilyen? Ha igen, akkor mi segíthet elmulasztani, vagy aki ért hozzá?

Hétfőn valószínűleg egyébként meglátogatom az orvost, ha addig nem múlik el, csak már idegesít, hogy mitől lehet ez így.



2018. júl. 7. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Elmúlt??
2018. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!