Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan szakítsak ezmiatt a...

Hogyan szakítsak ezmiatt a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

19 évesen szívproblémával küzdök, ez miatt nemsokára műtétem lesz. De félek, hogy nem élem túl, és főleg ezmiatt szakítani szeretnék a barátnőmmel, hogy inkább haraggal távozzon tőlem, és ne úgy, hogy véletlenül hagytam itt őt, mint akit nagyon szeretek. Éppen ezért nem akarom, hogy évekig szenvedjen, mint akinek elment az élete szerelme.


Szerintetek melyik opciót válasszam?



2018. júl. 8. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki az aggodalmaid! De semmikepp se szakits vele azert mert azt gondolod nem elned tul. Ilyenre ne is gondolj. A baratnodnek ettol nem lenne jobb szerinted elfelejtene par het alatt ha mar nem lennel? Egyutt lesztek erosek ha tenyleg szeretitek egymast. Mondj el neki mindent.
2018. júl. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"De félek, hogy nem élem túl"


Na ilyenen ne is gondolkodj! Tudom, hogy félsz, tejesen érthető, de fiatal vagy, előtted az élet, minden rendben lesz! Csak ez lebegjen a szemed előtt! Vissza kell térned az altatásból a szeretteidért!


Felejtsd el azt a butaságot is, hogy emiatt szakítasz vele! Szerinted nem vágná le, hogy emiatt tennéd? Most az jobb lenne, ha összevesztek a műtét előtt, aztán ne adj' Isten valami történik, ő meg magát marcangolná, mert úgy váltatok el!? Ez sokkal nagyobb törés lenne neki! Szeret téged, és emiatt akármit csinálsz is, a veszteség így is-úgyis megviselné, de a teóriád még jobban megnehezítené a helyzetét!


Mondd el neki a félelmedet, ne légy egyedül ezekkel a sötét gondolatokkal! Hidd el, úgy könnyebb lesz! Együtt átvészelitek!


Kívánom a legjobbakat Nektek!

2018. júl. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon bizonytalqn vagyok...nekem az a lényeg hogy boldog legyen.... akármi is lesz velem
2018. júl. 8. 01:15
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Mesekönyveid megvannak még? Gyermekkori játékok? (Vigasztalásként nyugodtan előveheted őket!)


Magzatkori trauma? születés körüli? Esetleg újszülött korodban?


Tipegő kisgyermekként valamilyen félelmetes, ijesztő élményen nem eshettél át véletlenül?

2018. júl. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Jajjj ne mondj ilyeneket, hogy nem éled túl! Figyelj, nagyapám 3 éve szintúgy egy nagyon komoly szívműtéten esett át. 2-2,5 órás volt a műtét. Ő akkor volt 80 éves!!! Minden a legeslegjobban ment szerencsére. Nagyapám se gondolt arra, hogy nem fog felébredni.

Az égadta világon minden rendben lesz!!! Ne szakíts a kiscsajjal. Elmondod neki, hogy mitől tartasz, a lelked is megkönnyebbül és elhiheted ott lesz melletted mikor elsőként lehet látogatni téged. Erre gondolj, ne arra, hogy valami baj lesz!

2018. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

És mi a helyzet akkor ha szakítasz vele és után túléled a műtét? Aztán mi lesz?

Nem jobb inkább őszintének lenni? Ja igen és ha már ő a párod akkor nem kellene bevonni egy olyan döntésbe ami az ő életét is gyökeresen érinti?

De tételezzük fel hogy úgy lesz ahogyan te gondolod. Ebben az esetben beszéld meg vele hogy törekszik egy boldog és kielégítő élet elérésére. És hogy neked az a kívánságod hogy ezt tegye és ne szenvedje évekig!

2018. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!