Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Személyesen.
2017. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Küldd el hozzám :D Megcsal és akkor az máris egy jó indok.
2017. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már megcsalt ezért is akarok szakítani el is mondtam ezt neki de minden lehetséges oldalon üzeneteket küld hogy beszéljük ezt meg.Holnaputánra megbeszéltem vele egy találkozót hogy békén hagyjon.Csak azt nem tudom hogyan mondjam el neki hogy végeztünk.
2017. aug. 13. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le mindenhonnan,hogyha ír. Vége, fel kell fognia.
2017. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán : megcsaltál és én már nem bizok benned ,sajnálom de igy nem lehetünk együtt én komoly kapcsolatra vágytam és.nem ilyenre hogy mindenkivel összegyere .... Már nem bizok benned ,szánalmas vagy , kívánom legyetek boldogak az uj barátoddal , (megöleled és adsz egy puszit ) ,majd végleg elbucsuzol vele , ennyire egyszerü :) ,,,,, a megcsalásnál utálatosabb dolog nincsen ! A megcsalás a legcsufabb dolog ...
2017. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha nem szereted mond azt: tipli van te ku#va

Ha szereted csald meg te is hogy kvittek lehetek vagy bocsájtsd meg

2017. aug. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre nincsen egyetemes válasz, de mond meg neki, amit érzel. Gondolom már nem akarsz tőle semmit, ezért is akarsz szakítani. Előtte kicsit válogasd meg a szavaidat, próbáld meg úgy, hogy érezze át kicsit, amit te éreztél amikor megtudtad hogy megcsalt. Nem könnyű, de ha nem érzi át, mit tett, akkor legközelebb is megteszi mással. Remélem segítettem.
2017. aug. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!