Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kemózás mellett hogy oldható...

Kemózás mellett hogy oldható meg a munkába járás?

Figyelt kérdés

A képlet mint a bot: ha nem megyek be kirúgnak. Mindegy hogy beteg vagyok lesz majd orvosi papírom akkor is kivágnak majd ha nem megyek.


Tippeket kérek hogyan oldható meg a kemózás melletti munkavégzés?

Orvos azt mondja felejtsem el, mert sehogy.

Én meg azt mondom olyan nincs hogy nincs. Ha a fene fenét eszik is be kell menjek melózni.

De hogyan oldjam meg?


2018. júl. 9. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mivel meg sem fogszd tudni mozdulni, ezért kizárt, hogy bejárj.


Vagy munkába jársz és nem kezelteted magad, vagy kemo és otthon maradsz.

2018. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Arra a kis idore minek? Toltsd inkabb a szeretteidel.
2018. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Munkaügyi Bíróság!!!


Ugyanis OLYAN NINCS, hogy: "A képlet mint a bot: ha nem megyek be kirúgnak. Mindegy hogy beteg vagyok lesz majd orvosi papírom akkor is kivágnak majd ha nem megyek."


Ilyen munkahelyért meg nem is kár amúgy.

A gyógyulásod most mindennél fontosabb. Mindennél!

Gyógyulj, jobbulást kívánok.

2018. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az egézség a legfontosabb! Miért ragaszkodsz ilyen munkahelyhez egyáltalán?!
2018. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
h.lye vagy? keress másik munkát minimum, vagy pedig perelj, mert ilyenkor kvára nem kényszeríthetnek dolgozni, meg nem is rúghatnak ki miatta. ilyen egyszerű.
2018. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Volt itt olyan aki a lábát törte. Még aznap ment neki a levél h ki van rúgva.


Meglátom az első kemót milyen akár négykézláb is de bemegyek olyan nincs hogy kirúgjanak egyszerűen az nem lehet.

Ha végképp nem lehet kemó mellett bemenni akkor leállítom a kezelést és lesz ami lesz.

2018. júl. 9. 21:46
 7/16 anonim ***** válasza:
De mia f...t tud ez a cég? Hogy még az életedet is beáldoznád?
2018. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"De mia f...t tud ez a cég?"


Hogy mit tud? Alkalmaz engem... a település egyetlen munkáltatója ahol egy gyenge iskolázottságú emberrel szóba állnak (sőt kb a település egyetlen létező munkáltatója ha a kisboltokat nem számítjuk ahol 1 személy üzemelteti...)

vagy ez vagy a semmi.

2018. júl. 9. 21:53
 9/16 anonim ***** válasza:
A kirúgást meg kell indokolni, viszont nem úgy, hogy "mert nem volt rajta sapka".
2018. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

"A kirúgást meg kell indokolni, viszont nem úgy, hogy "mert nem volt rajta sapka"."


Istenem de naivak vagytok... meg kell indokolni.... persze

1. egy "jó" jogász megindokolja.... full kamu lesz de belekötni nem tudsz majd (ld visszaeső megrendelések-leépítés--- köss bele)


2. és ha nem indokolja meg hanem csak elküld akkor mit teszel? max bíróság mást nem tehetsz. és egy rákosnka van épp jobb dolga is mint bíróságra rohangálni.



én végigcsináltam egy munkaügyi pert szaros 1 hónap kifizetetlen bér miatt. laza 3 év volt mire per és végrehajtás után hozzájutottam a kemény 130.000 béremhez.... 3 év és 130.000... megérte??? dehogy érte!

ha tudom mivel jár a munkaügyi per bele se megyek.

2018. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!