Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price járássegítőről...

Fisher Price járássegítőről mi a véleményetek? Érdemes megvenni kapaszkodva felálló és bútorok mellett totyogó 10 hónaposnak? Nem lehet vele nagyokat esni? Tényleg segíti a babát az önálló járás fejlődésében?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Felesleges. Az a jó, ha maga tanul meg járni. Ha egészséges, nincs szüksége másra:)
2013. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat olvasok én is ezekről, és én is azt találtam, hogy fejleszteni az értelmét kell színekkel, formákkal stb., fizikailag a fejlődését saját maga oldja meg. Támogatni, erőltetni nem szabad. Ha feláll, magától járjon, ne járassa senki. Attól, hogy "Fischer Price" valami, még üzlet. És sajnos nem mindig egyezik az üzleti érdek a gyerek érdekével.
2013. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen milyen márka, a járássegítő teljesen felesleges.

2 gyermekes gyógytornász anyuka

2013. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is írtam anno olyan kérdést hogy vegyek-e járássegítőta fiamnak, és mindenki azt írta hogy felesleges. Ésmilyen igazuk volt! :) Lehet hogy a fiad még 1 hónapig nem engedi el a bútorokat, de utána már biztosan, és ha egyszer lépett párat magától akkor nincs megállás! Az énfiam 12 hónapos, és tökéletesen jár, egy totyogó manócska, már nem is mászik. Várj még egy hónapot, és ha akkor is úgy érzed hogy kell az a járássegítő akkor vedd meg :)
2013. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi kaptunk FP járássegítőt ajándékba.

akármennyire is elleneztem, kaptunk...

szép, szines, tele van birizgálni valóval, de én utálom, mert borzasztó hangja van.

a kisfiam néha eljátszik vele, de nem nagyon tologatja, inkább csak felborítja :) jobb is, mert szerintem is magától kell megtanulnia járni.

2013. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nézegettem a járássegítőket, a bébi kompot is, de felesleges, egyáltalán nem ajánlják egyiket sem, csak azt nem értem, mondjuk akkor miért árulják! :)
2013. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!