Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vizeletürítési problémák...

Vizeletürítési problémák mitől lehetnek?

Figyelt kérdés

Tartós vizeletürítési problémáim vannak már egy ideje (asszem 1 éve). Van, hogy éppen csak kezd vizelési ingerem lenni, és nem csöpög, hanem csurog a bugyimba a vizelet. De van olyan is, hogy kéne üríteni, de egyeltalán nem indul el, vagy pedig nem jön mind ki.

Hamarosan elmegyünk vele orvoshoz, de addig is szétvet az ideg. Azt írják a Webbeteg oldalon (nagyon jó oldal), hogy a tartós vizelettartási problémáknak szervi problémák állnak a hátterében. Pl. vesebajok, agydaganat, sm, meg stb., stb. (aki felismer, igen én voltam aki tegnap este kiírtam az sm-es kérdést ;) :D). Na nem gondolom hogy agydaganat. Azt ki is zárnám. Az sm az elég ijesztő mert minden tünet igaz rám, de ez nem jelent semmit.. Elvileg :D Van sm-es a családban. És egy vesebajos is (apukám). Neki már gyermekkorában gondok voltak a veséjével műtötték, mentőhelikopterrel ment egyik kórházból másikba gyerekként ilyesmik. És ezt azért írom le, hogy ezeket ugye nem lehet örökölni?..

Ja és nem vagyok hipohonder, csak kutatok, hogy milyen dolgok állatnak a háttérben, ami gondolom nem baj :D



#vese #vizelet #ürítés #sclerosis multiplex #vesebajok #vizeletürítési problémák
2018. júl. 10. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem húgyhólyag köved lesz, attól függ, hogy hogy helyezkedik el nyit ill. zár
2018. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 De nekem nem fáj a vizelés, és nem véres, a húgyhólyag kövesedésnél pedig ezek gyakori tünetek. Azért köszönöm, minden véleményt szívesen fogadok :)
2018. júl. 10. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:

szia. nekem ilyen tünetem van és én SM beteg vagyok...:/

Mindenképp menj el neurologiára is

2018. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!