Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizeletürítési problémák és...

Vizeletürítési problémák és derékfájdalom? Lehet összefüggés? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Egy ideje már fáj a derekam. Régen ropogtattam valamiért... és mostanra már teljesen "gyenge".

Amikor lehajolok és valami súlyt emelek akkor olyan érzésem van, mintha épp szétszakadna a derekam, vagy elengednének az izmok, de csak olyankor, amikor nem egyenes derékkal emelek.


Kb azóta, mióta a derékfájásom súlyosbodott, valami gond van a vizeletürítésemmel. Először elkezdek vizelni és úgy érzem, mintha már teljesen "kiürültem" volna, de olyankor várok egy pár másodpercet és hirtelen megint jön, ráadásul egy elég nagy adag, szóval látszik, hogy nem csak egy kicsi maradt bent.


Mi lehet a gond? Esetleg lehetséges, hogy a kettő közt összefüggés van? Valakinek volt már ilyen problémája akár külön, nem együtt? Előre is köszönöm!



2013. ápr. 12. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,közeledsz a 70 hez.Ilyenkor ez minimális amit ide kellene irni
2013. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja igen bocsánat ez le is maradt. a nagy sietségben kihagytam. 18/f
2013. ápr. 12. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Annak ellenére hogy fíatal vagy,lehet összefüggés is .

Ajánlanám az orvosi kivizsgálást

2013. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!