Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem fáj a fülem, de mégis...

Nem fáj a fülem, de mégis bedugult, sípol, viszont náthás vagyok. Ha nincs begyulladva mitől dugult be?

Figyelt kérdés

Négy napja taknyos vagyok, köhögök, kicsit fáj a torkom és bedugult a fülem.Ma voltam dokinál ki írt Fromilid Uno-t.Meg se vizsgált, fülembe se nézett bele.


Ez a gyógyszer hogy fogja elmulasztani a füldugulást, ha szerintem nincs begyulladva mert nem fáj?! Egyáltalán mitől dugult be? Mit tehetnék hogy helyre álljon?



2018. júl. 11. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nátha miatt, a hurut ráment, ilyenkor sokszor segít az orrcsepp. Nekem Novorin orrcsepp segített, naponta cseppentettem az orromba 3 napig és elmúlt a füldugulás. Ha nem múlik, akkor menj fülészetre.
2018. júl. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!