Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkoholizmusban szenvedő...

Alkoholizmusban szenvedő ismerősömnek hogy a francba lett szinte tökéletes a vérképe?

Figyelt kérdés
Reméltem, hogy megijeszti, de semmi gáz nem látszik rajta, májenzimei az ideális tartományban vannak, mindössze valami allergiás gondja van a teszt alapján. Pedig reméltem, hogy ráijeszt a kivizsgálás. Tapintásos vizsgálaton is volt, az orvos nem talált semmi rendelleneset. Ez hogy lehetséges? napi szinten iszik, igaz nem részeg csak megy a poharazgatés minden este, hétvégente meg egész nap.
2018. júl. 12. 19:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az alkohol kis mértékben gyógyszer, nagy mértékben pedig orvosság! Ezt csak az antialkoholisták nem ismerik el! De ők valóban egy külön emberi faj!
2018. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Van ilyen igen. Én ismerek rosszul táplálkozó kórosan sovány nőt, aki évtizedek óta iszik töményet is, dohányzik, és még mindég jó a vérképe. Én soha életemben nem ittam, sok vitamint szedek, és magas a koleszterinem, és a májenzim értékeim is a határ felett vannak minimálisan.
2018. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát én sem értem, sosem beteg, magasan teljesít munkahelyen, plusz kinéz vagy 24nek, pedig már majdnem negyven. De aggaszt mert viharos, durva életvitele van, és kár lenne érte, bár néha én is megyek vele pörögni, mert kedvelem, amúgy tündéri teremtés. De szerintem valahol káros, amit csinál. Régebben volt olyan, hogy egy munkahelyen nyomtuk, és minden nap 1-2 óra alvás után vagy még anélkül esett be bulizásból, aztán este vissza megint, volt, hogy véreset hányt, de a mumkaidőt meg teljesen profin végignyomta, aztán este vissza megint buliba, vedelt ájulásig. Mostanában nem nyomja minden nap a bulizást, eléggé konszolidálódott, de tudom, hogy otthon tetemes mennyiségeket iszik, szerintem a napi 1 üveg bor is sok.
2018. júl. 12. 22:05
 14/16 A kérdező kommentje:
Jól táplálkozik. Minden nap főtt étel, magának készíti. Néha főzünk együtt. Képben van a táplálkozással, figyel amúgy magára, ezért sem értem ezt az egészet nála.
2018. júl. 12. 22:07
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát ez így leírva elég durva.

Én időszakonként iszom, én is harmincas nő vagyok.

Van, hogy három hétig nem iszom, aztán jön egy hét, amikor szinte minden este, de akkor egy üveg bor simán lecsúszik. Tőlem volt, hogy 32-34 évesen elkérték a személyit borvásárlásnál. Anyai ágon a nők nagyon fiatalosan néznek ki. Genetika.

Táplálkozásra én is odafigyelek főleg abban az időszakban.


Nekem is volt olyan, hogy hajnalig ittam, majd pár óra alvás után munka.


Én nagyon is tudom, hogy ez bizony káros és a leírtak alapján megértem az aggodalmad. Több vizsgálat kéne.


Vért még soha nem hánytam. :O


Nálam egy-két éve jött elő, hogy már nem bírom annyira, mint régen. A kialvatlanságot meg már alig.

Szerintem nála is el fog ez jönni pár éven belül, akkor lehet ő is észbe kap.


Rengetegen isznak a környezetemben, nők, egyik barátnőm édesanyja 50 éves kora után kezdett keményen inni gyógyszerre.

2018. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
mintha nem a fél ország lenne súlyos alkesz, hanem az egész, ugye? nagyon durva. és észre sem veszik.
2018. aug. 16. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!