Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet tüszős mandula...

Ez lehet tüszős mandula gyulladás?

Figyelt kérdés

Néhány napja igen magas lázam van. 40 feletti. A savas italok szinte marnak. Minden nyelés fáj. Orvosnál még idő hiányában nem voltam. Viszont addig is ha valakinek volt már ilyen meg tudná mondani az-e? Vagy mivel enyhíthetem a dolgokat?

Jelenleg így néz ki a torkom: [link]


2018. júl. 13. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt, és az enyém kétszer akkora volt, fehérebb.

A nyelés úgyszint fájt és enni azt nem tudtam .A nyelvem pedig fehér volt.

Szerintem a tiéd csak kezdődő, ha úgy érzed hogy a nyelés fáj, én úgy emlékszem, hogy a doki mondta nekem hogy ha hamarabb mentem volna el hozzá akkor nem lett volna ennyire durván begyulladva, szóval jobb ha mielőbb elmész és akkor meg tudod az van e neked. Mondjuk a tiédnek nem látom, hogy be lenne dagadva.

2018. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
100%
Én is rengeteget kínlódtam a mandulámmal. Egyszer az orvos azt mondta, egyek sok pirítóst, mert az egy durva étel és nyelés közben kiszúrja a mandulákon a gennytüszőket, így gyorsabb lesz a gyógyulás. Ezt ajánlom neked is, de előbb el kéne menni orvoshoz.
2018. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,ez tüszős mandulagyulladásnak néz ki.De az egész torkod is be van gyulladva.Menj el a fül-orr-gégészetre,erre szerintem antibiotikum kell.Az én torkom is detto ilyen,vörös,gyulladt.Nem mondták még,hogy vetesd ki a manduláid?Mennyi idős vagy? fiu v. lány?
2018. júl. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!