Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek esetleg volt ilyen...

Valakinek esetleg volt ilyen tapasztalat?

Figyelt kérdés
Azt gondtam felvagyok fazva, vizelesi panaszaim voltak. Voltam tegnap orvosnal de se vizeletet nem nezett se semmit. Irt fel gyogyszert "felfazasra". Nagyon viszketek oda le. Ereztem valami mintha be lenne dagadva. Megneztem magam alulrol tukorbe es latom hogy az egesz huvely nyilas teljesen voros bevan az egesz dagadva es ilyen feher (mintha genny szeruseg lenne, nem pattanas es nem turos szeru) probaltam fulpiszkaloval leszedni de nem jon le. Mi lehet ez? Volt valakinek ilyen. Most egy picit mwgvagyok ilyedve. Nagyon eg es viszket es eleg csunya. Bocsanat az ekezet miatt.
2018. júl. 14. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnál voltál? Nőgyógyásznál vagy háziorvosnál? Mert ide nőgyógyász kell. És persze, hogy kellett volna vizeletvizsgálat és kenetvétel is. Lehet húgyúti és/vagy hüvelyi fertőzésed. Vagy gombás, vagy bakteriális fertőzés. Az első dolog amit tudsz tenni, hogy ezen túl nem szappant, hanem kifejezetten intim mosakodót használsz. Aztán vannak a hüvely flóráját helyreállító kúpok, gyógyszertárban lehet kapni. Amit ez után lehet csinálni (ha házilag akarod), hogy lehet kapni egy tesztet, drogériákban, ami kimutatja, hogy gombás vagy bakteriális fertőzés. Ha gombás, akkor szintén gyógyszertárban lehet kapni canespro nevű csomagot, amiben három hüvelykúp és canasten krém van. A fehér anyag, amit látsz, zuhany alatt valószínűleg le fog jönni intim mosakodóval. Finoman, az ujjaddal tisztítsd le, a kezed legyen tiszta, közben folyamatosan folyasd a vized, és ismételd meg többször is.
2018. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Sosem volt ilyenem.


Miért nem mész be az ügyeletre? Én a helyedben egy percig nem haboznék, sőt már idáig sem vártam volna.

2018. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz, ez fertőzés.
2018. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el holnap nőgyógyászhoz.
2018. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!