Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aggódjak, vagy nem?

Aggódjak, vagy nem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben többször posztolnak képeket olyan könyökről ami fekete színű, és azt írják vastagbélrák jele.

Nekem fekete színű a bőr a könyökömön, voltam már bőrgyógyásznál semmit nem tudott javítani rajta, meg a különböző krémek sem. A bőrgyógyász nem mondta, hogy ez valami betegség jele lehet? Van valakinek ilyen tapasztalata?


2018. júl. 15. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan száraz ott a bőröd, nekem is sötétebb és szárazabb volt ott a bőr, de helyrejött. Egy kifacsart citrom felével jól dörzsöld át a könyököd esténként és utána kendbe oliva olajjal, pár nap alatt szépen rendbe hozza, utána már kenegetheted körömvirág krémmel is minden nap, hogy ne száradjon ki és persze ne könyökölj, mert attól is lehet ilyen.
2018. júl. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek bélrendszeri tüneteid, akkor ne aggódj! A biztonság kedvéért kérhetsz a háziorvosodtól székletvizsgálatot (hogy nincs-e benne vér). Fontos tudni azt is, hogy hány éves vagy. Vastagbélrák 50 éves kor alatt nagyon ritka.
2018. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!