Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A garatmandulámon fehér folt,...

A garatmandulámon fehér folt, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár napja megjelent a garatmandulámon egy fehér folt, olyan 1 cm es átmérőjű ,torokfájáshoz hasonló fájdalommal. Már pár napja szenvedek vele, elejében a fülem is fájt de ma már nem. Elmentem ügyeletre vele, aztmondták hogy mandula gyulladás, (nagyon fáj) de semmi csak a fájdalom van, nem köhögök, nem folyik az orrom, se semmi. De multkor is elmentem, és félre kezeltek, szóval azért kérdezek..

Meg méh azt szeretném kérdezni hogy ugye ez nem lehet szifilisz?

Lefotoztam és a link:

[link]



2018. júl. 15. 12:58
 1/2 anonim válasza:

Szia. Nem akarlak megijeszteni, de szerintem menj el mégegyszer ugyeletre.

A heten szerdan reggel elmentem dolgozni (diákmunkas voltam). 1 orakor, mikor hazajöttem semmi bajom nem volt, majd ebéd utan lefekudtem kicsit aludni. Arra keltem fel, hogy hoemelkedesem van, majd egy óra múlva lázas lettem, fel órán belul pedig 40 fokos lazam volt. Elmentunk ugyeletre, a láz mellé 198-as pulzust mertek.. Egyből infúzió, béta blokkoló stb. Kórházba kerültem, ahol megallapitottak hogy mandulagyulladasom van. Ami azért is érdekes, mert semmim nem fajt a fejemen kívül, ami ugye a magas láz miatt volt.

Valami orvossal mindenkepp nezettesd meg magad, nem hianyzik szerintem hogy eldurvuljon a helyzet. Jobbulast kívánok!

2018. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mandulagyulladásnak látszik.Nézesd meg a gégészeten minél előbb,.Amúgy a torkod nem piros,egészségesnek látszik.
2018. júl. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!