Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nálatok mikor kezdtek elmúlni...

Nálatok mikor kezdtek elmúlni az inzulinrezisztencia tünetei a diéta elkezdése után?

Figyelt kérdés

Viszonylag enyhe inzulinrezisztenciát állapítottak meg, az inzulin értékeim nem túl magasak, de a cukor nagyon alacsony volt a terhelés után. Gyógyszert nem kaptam. Vékony vagyok. Viszont elég borzasztó tüneteim vannak, állandó fáradtság, elhúzódó vérzések, ciszták, szédülés, remegés, stb. Elég lelkiismeretesen csinálom a diétát, és mozgok is. Szerintetek pár hét alatt elkezdhet rendeződni a dolog? Nálatok ez hogy zajlott?

Előre is köszi a válaszokat :)



2018. júl. 15. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyire erős tüneteim nem voltak, maximum a fáradékonyság és hajhullás volt nálam. Szeptemberbe kezdtem, kb novemberre vagy decemberre vettem észre javulást.
2018. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egészen jó. :) Már most is érzek magamon pozitív változásokat, de reméltem, hogy az igazán nagy javuláshoz nem kell fél-1 évet várnom. Köszi!
2018. júl. 16. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év alatt jött rendbe majdnem teljesen
2018. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!