Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha hirtelen felszökik a...

Ha hirtelen felszökik a vernyomas, mivel lehet levinni häzilag?

Figyelt kérdés
Ha peldaul le fekszem, az valamennyire segit. De ha olyan helyen tartozkodom, ahol nem feküdhetek le, akkor mit csinalhatnek? Ötletek, tapasztalatok??

2018. júl. 18. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mérd meg még egyszer mind két karodon, ha akkor is ugyan az az érték van, akkor telefonálj be a rendelőbe és ne házilag akarj bármit tenni.Ha 180 vagy afölötti, akkor mentő.Azonnal.
2018. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb minden nap fent van, neha ilyen 150-160 ra is felmegy. Kaptam orvoshoz idöpontot de addig meg van par nap. Azt szerettem volna tudni hogy addig mit csinalhatnek vele.
2018. júl. 18. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira magas, hogy idegeskedned kéne. Azt hittem komolyabb. Kapsz majd gyógyszert rá, vagy cserélik a meglévőt.
2018. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtat ez a valasz :) Köszi
2018. júl. 18. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy addig is próbálj meg valami természetes hatóanyagú vérnyomáscsökkentő bogyót, de nem tudom, nem zavarna-e be a vizsgálatokba. Bár pár nap alatt biztos nem rendeződik annyira tőle a vérnyomás, hogy normális legyen.


Szerintem próbálj meg hosszan, lassan, mélyen lélegezni pár percig, és csak a ki- és belélegzésekre összpontosíts. Ennek nyugtató hatása van.

2018. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. júl. 18. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!