Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat folyamatos fejfájást?

Mi okozhat folyamatos fejfájást?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte állandóan fáj a fejem, ezzel kelek, és a nap folyamán van hogy enyhül, néha el is múlik, de már hetek óta jelen van. Nem éles fejfájás ez, hanem egy állandó nyomó érzés a fejem hátulján. Rákerestem, elvileg hipertóniás fejfájás a neve és magas vérnyomás váltja ki, de nekem pont hogy állandóan alacsony a vérnyomásom. Mi lehet ennek az oka? Eleget alszok, mégis folyton fáradt vagyok, és sokszor szédülés is jelentkezik, lehet hogy ezek a tünetek összekapcsolódnak. Érdemes megnézetni, vagy valószínűleg csak a frontok okozzák?

(Azt még hozzáteszem hogy nem hirtelen jelentkezett ez az egész, kiskorom óta fejfájós vagyok, csak az évek alatt valamennyire enyhült, ezért szokatlan most.)



2018. júl. 19. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alacsony vérnyomásnak majdhogynem ugyan azok a tünetei, mint a magas vérnyomásnak. pl a tarkó tájéki fájdalom. Szédülés kiséri, esetleg fülzúgás.

Mennyi idős vagy? mert 20 éves kor felett, már lehet krónikus alacsony vérnyomásról beszélni. Mindenképpen keresd fel a háziorvosodat.

2018. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, a fülzúgás is jelen van már egy ideje, voltam vele fülészeten, kaptam rá gyógyszert de csak ideiglenesen segített.:/

18 éves vagyok egyébként. És az alacsony vérnyomáss lehet kezdeni valamit?

2018. júl. 19. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Esetleg igyál több vizet és mozogj többet, sport sokat segíthet, legyél sokat a levegőn, egyél sós dolgokat, napjában többször egyél keveset.
2018. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. júl. 20. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!