Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez szenvedélybetegség lehet?...

Ez szenvedélybetegség lehet? Nagyon zavaró már, valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Régebben elég korpás volt a hajam, de egy idő után elmúlt. Kb. Fél éve az egész újra kezdődött, nagyon viszketett a fejbőtöm és korpás is volt. Vettem korpásodás elleni sampont és nagyjából elmúlt, de az állandó fejvakarás nem. Állandóan a fejemet vakarászom már társaságban is és annyira kellemetlen már, mert olyan mintha tetves lennék. Ha ideges vagyok vagy unatkozok még gyakrabban csinálom. A hajam ezért egy nap után zsíros (és korpás is). Már nagyon utálom ezt az egészet, de nem birok leszoknk róla. Légyszíves segítsen valaki.
2018. júl. 21. 09:12
 1/1 anonim válasza:
Ugyanez van velem most! :/ hiába mondom meg magamnak hogy többet nem vakarom le , mégis elkezdem automatikusan mintha belennék rá programozva... Énis használtam olyan sampont de nekem attól fájt a fejbőröm ,de akkor viszont nem vakartam.
2018. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!