Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hete szédülök, fáj a fejem...

2 hete szédülök, fáj a fejem hányingerem van folyamatosan mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok.

Kb. 2 hete kezdődött. Hazaértem munkából és nagyon rosszul lettem. Tarkómnál leginkább fáj a fejem, viszont körbe sugárzik is és az egész fejem fáj azóta is. Szédülök, hányingerem van és le vagyok nagyon gyengülve. Voltam akkor ügyeleten ott vírusfertőzésre gyanakodtak kaptam fájdalomcsillapító injekciót meg algopyrint hogy majd az elmulasztja..Nem javult hétfőig és elmentem a háziorvoshoz ő homloküreg gyulladást mondott 2 féle erős antibiotikumot szedtem 1 hétig.. nem javult. Bementem a sürgősségire. Ott volt vérkép, ekg, nem kontrasztanyagos koponya ct, fizikai vizsgálat 3 óra múlva hazaengedtek mert minden negatív lett és ezeket panaszokat nyaki gerinc eredetűnek vélték. Kaptam izomlazítót nem javult erre sem. akkor ismét visszamentem ide ahol neurológus megnézett és azt mondta h nem tudja mi lehet mert fizikai vizsgálat negatív.. Akkor javasolt volt szemészet és fül orr gégészet.. voltam ezeken is minden teljesen normális. Voltam még egy csontkovácsnál is aki szerint le voltak tapadva az izmaim és nem kapott az agyam elég oxigént, ez okozta a panaszokat. magnézium és szőlőcukor szedését javasolta ez is megtörtént, de a panaszok ugyanúgy fennálnak továbbra is.


Jövő héten lesz még kontrasztos koponya ct, meg a csontkovácshoz szeretnék visszamenni.


ez az egész mozgásra, erőfeszítésre fokozódik, pl egy karton ásványvizet nem tudtam elhozni 500 méterről a kisboltból, meg kellett állnom többször mert olyan gyenge voltam, akkor pl olyan is volt egyik nap hogy nagyon melegem volt mintha égne a belülről a fejem és remegtem egyhén és be volt az arcom vörösödve, de ez egy óra után elmúlt.Olyan is volt néhányszor hogy szex után rosszul lettem ugyanígy ahogy most de az elmúlt mindig kb 40 perc után. vérnyomásom is rendben van..


Köszönöm aki eddig elolvasta. Kérem, aki tud bármit ami esetleg segíthet egy rendes diagnózis felállításában, írja meg , mert egyre elkeseredettebb vagyok és már 3. hete táppénzen vagyok.


Fizikai munkát végzek ahol hajnalban kell kelni, és kint végezzük, napelem park telepítés és az utóbbi időben kifejezetten stresszes időszakom van. Lehet ez csak a stressztől?


Mindent köszönök előre is!



2018. júl. 22. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
De inkább a hőségtől kiszáradástól lehet -
2018. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet migrén is, ami stressznél gyakori. Tarthat 24 ill. 36 órán keresztül is.nálam is minden negatív volt.
2020. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!