Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért hízok folyamatosan?

Miért hízok folyamatosan?

Figyelt kérdés
Már kb 1 másfél éve a súlyom nem fix vagy +-1-2kg mint másnak..3honapja 80kg voltam ma 96..pajzsmirigyem rendben verkepem jo..már nem bírok így élni..1 nap 3x eszem munkahelyemen reggelizek ebedelek este vacsorazok otthon..milyen orvoshoz fordulhatnék?20éves vagyok és lány

2018. jún. 10. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Dietetikushoz és személyi edzőhöz
2018. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megnézetném más szakemberrel is a pajzsmirigyet
2018. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen hormonális probléma állhat a háttérben valószínűleg. Hormonológushoz vagy endokrinológushoz menj, a házi orvos tud adni beutalót.

Viszont sajnos általában pajzsmiriggyel kapcsolatban csak a TSH-szintet nézik, pedig annak normál értéke esetén is lehetséges alulműködés. Szóval egy komplett pajzsmirigypanel kellene - ha a doki nem hajlandó erre, akkor inkább fizesd ki privátban.

2018. jún. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván többet eszel mint kéne.
2018. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vacsorát hagyd ki. És miért +16 kg után kell az okokat keresgélni, miért nem +6 után?
2018. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!