Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet ez? 4...

Milyen betegség lehet ez? 4 orvos tanácstalan.

Figyelt kérdés

Lassan 1éve tart. 5 különböző vérvétel alapján minden rendben. Végbél tükrözésen is mindent rendben találtak. Nyomásra fáj a köldököm feletti rész, VAGY az alhasam. De vagy egyik vagy másik. Szúrő éles fájdalom ez, ami már csak nyomásra okoz fájdalmat (Amikor elkezdődött első két hétben folyamatosan fájt) illetve amikor az alhasban érzem akkor meg is van keményedve rendesen.

Hasamon se mindig tudok ezáltal aludni. Felváltva fáj ez a két terület de csak tapintásra/ráfekvésre/görnyedt ülésre. Gondoltam kiirom ide, ha már az orvosok feladták hátha találkozott valaki ilyen panasszal.


2018. júl. 23. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hasi ultrahangot kellene csinálni.

Nyomkodta meg orvos a hasadat? Abból már sok mindent tudnak mondani.

2018. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Jól tetted, hogy kiírtad ide, elvégre mi GYK-sok okosabbak vagyunk mint 4 orvos.
2018. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

2: Bizonyos szempontból igen.

Az orvosok egy zárt rendszerben gondolkodnak egyrészt, másrészt sokuk csak a protokollt követi a vizsgálatok elrendelésekor, nem gondolkodik, nem használja még a rendelkezésére álló akadémiai információkat sem.

2018. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Orvostan hallgatóként igazat kell adnom sok mindenben, amit az orvosokról szokás ma mondani, de sokban nem. Ha jól csinálja a feladatát, akkor abszolút mértékben nem ZÁRT rendszerben gondolkodnak, ezt magamról/magunkról tudom, ezért nem szabad például általánosítani.


A kiírásodról meg annyit, hogy elég érdekes, és igen, ahogy az egyik hozzászóló is írta, kitapintásból is már sokat meg lehet tudni. A hasadon, külső ránézésre, formálisan történt elváltozás? Látsz valami "domborzati" változást, így értem? Az ottani ereket vizsgálták?

2018. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ránézésre változás nincs, voltam 2 ultrahangon is. Bélgáz több van a kelleténél, de azt mondták ez nem számít sehova.
2018. júl. 24. 14:03
 6/7 szenes43 ***** válasza:
Akkor már csak a patológus tud helytálló diagnózis mondani.
2018. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a bélgáz miatt fájhat. Espumisan gyöngyöt próbáld ki vagy gyógyteázz. Esetleg némi gyógytorna,hogy könnyebben ürüljenek a " szelek", lehet ez a baj,hogy nem jön ki, aminek ki kell. Vagy lehet vakbèl gyulladás?
2018. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!