Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez baj? A heréimen meg a...

Ez baj? A heréimen meg a péniszem tövébe vannak ilyen fehér pöttyök

Figyelt kérdés
Az mindenkinek van vagy csak eggyes embereknek és ez baj hogy ott van nagyon félek!?

2018. júl. 24. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Most megnéztem én is :) :) :) Teljesen természetes!!! Nyugi, már legalább ketten vagyunk, akinek ez van!
2018. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


A makkod peremén helyezkednek ezek el?

Ha igen, akkor ezek igazából csak fagyumirigyek, ami egy teljesen normális dolog, nem betegség, vagy fertőzés... Rengeteg férfinál előfordul, köztük nálam is.

Nem kell velük semmit csinálni.


....kivéve ha zavar. Persze esztétikailag. Mert engem nagyon is zavartak... Mivel nem hiszem, hogy sokan tisztában lennének ezzel, hogy mi is ez pontosan, és a végén azt hinnék hogy valami beteg vagyok, vagy fertőző, vagy akármi. Hál' Istennek én akikkel eddig együtt voltam, nem tűnt fel senkinek, de ettől függetlenül én leszedettem magamról, mert nekem már az is elég indok volt ehhez, hogy engem zavart...


Ezek pontosabb néven PPP-k hívják egyébként (Pearly pénisz papula). Gondolom erről van szó nálad is.

[link]


Sokan írnak házi megoldást a szappanos dologtól kezdve a fogkrémig, de kb 95% hogy nem használ... Iszonyú ritka az, hogy valakinek beválna ez, ráadásul úgy hogy nem jönne ki újra. Csak lézeres kezeléssel tudod leszedetni őket végleg, amit pesten megcsinálnak neked, ha gondolod írj rám privátban és segítek mindenben.


Én ma voltam egyébként. Iszonyú volt a félelem bennem, rettegtem, mert én utálom az ilyen műtéti dolgokat, még a fogászatot is, egyszóval mindent. Közben meg a kezelés max 5 perc volt. :D Az érzéstelenítő volt az egyetlen aminél felszívtam kicsit magam, de abszolút nem fájdalmas, csak kellemetlen, de gyakorlatilag 3-4 másodpercet kell csak kibírnod, utána gyakorlatilag nem is érzed a szerszámod, én végig a mennyezetet bámultam és fel sem tűnt hogy csinálja, mert semmit nem éreztem a kezelésből :D :D Majd megszólal kb 3 perc múlva hogy kész is :D :D Magyarországon a doki említése szerint nem is csinálják ezt a kezelést sokan, sőt...


Mindegy, ha bármi kérdésed van ezzel kapcsolatban, írj rám nyugodtan, mert hidd el, én is ebben voltam. :)

2018. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!