Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beképzelhetem magamnak hogy...

Kicsi133 kérdése:

Beképzelhetem magamnak hogy férges vagyok?

Figyelt kérdés
Hasmenéssel kezdődött én úgy gondoltam elkaptam egy vírust, de édesanyám azt mondta lehet férges vagyok. Elolvastam a tüneteit és csak olvasás után éreztem magamon ezeket a tüneteket. A hasmenés 4 napig tartott, azóta 3 nap telt el, de nem kell székelnem. Utána néztem hogy lehet vírus mivel huzamosabb hasmenés után székrekedés van, de félek hogy férges vagyok.

2018. júl. 25. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, volt a székletben féreg?
2018. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem láttunk. De úgy tudom ha nincs benne attól még lehet
2018. júl. 25. 00:54
 3/6 Duenna ***** válasza:
Elmégy a háziorvoshoz, elmondod, hogy úgy gondolod, hogy elkaptál valami férgességet, és kérsz egy székletvizsgálatot. Ő majd megmondja, hogy mit és hogyan kell csinálni. [link]
2018. júl. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nagyjából 200 féle oka lehet ennek, ebből egy a férgesség. lehetséges hogy anyád pont eltalálta ezt az egyet de jóval valószínűbb, hogy valami más bajod van.
2018. júl. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is másra gyanakszom, de azért elmegyek a háziorvoshoz köszönöm szépen.
2018. júl. 25. 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet sok minden más is, háiorvoshoz menj el.
2018. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!