Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valóban pszichés lenne, és...

VTimi30 kérdése:

Valóban pszichés lenne, és generálnám magamnak?

Figyelt kérdés
Már több,mint 1,5éve fenn állnak a tüneteim..hányinger,alvászavar,szédelgéd(inkább mint aki ivott kicsit),ájulásérzés,szapora pulzus,gyomorideg,fejfájás,illetve mintha hátulról nyomnák a fejem. A vérnyomásom rendben van,volt EKG,szív uh,holter,teljes vérkép,minden rendben van. Ovulációkor,menstruáció előtt és után pár nappal ezek erősödnek. De vab mikor semmi bajom,viszont akkor is attól tartok,mikor jön újra elő. Szinte kimozdulni sem merek emiatt. Sokszor csak feküdnék. Olyan már,mintha nem tudnék semminek örülni..mindentől azonnal nyugtalan leszek,amely eddig örömet okozott vagy vártam. Ezek az érzések teljesen megváltoztatták az életemet. Itt a nyár,élvezni szeretném,de ezek miatt nem tudom. Mit lehetne tenni? A doki szerint sok stressz..agyalás..de amikor nyugi van,akkor is előjön.
2018. máj. 12. 12:22
 1/3 anonim válasza:
Velem is ez van, csak velem 5 éve... ez valóban pszichés. Nekem érezhetően enyhültek a tüneteim, miután letisztáztam magamban, hogy nincs mitől félni. De sajnos még mindig nem múlt el 100%-osan...
2018. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a YouTube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozatot.
2018. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem cukorprobléma okozott hasonló tünetet. terheléses vércukor-szintmérésed volt? ha nem végeztesd ezt, abból kiderül olyasmi gondod van e mint nekem, vagy teljesen más.
2018. júl. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!