Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A combomban meghúzódott az...

A combomban meghúzódott az izmom, vettem Fastum gélt és tegnap bementem vele háromszor. Úgy érzem hogy használt, a kérdés, hogy csak a fájdalmat enyhítette vagy elmúlasztotta a problémát?

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen gyorsan nem oldja meg a problémád,pihentestd még pár napig,és használd a gélt!
2018. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elmentem dokihoz, adott egy fájdalomcsillapító injekciót, mondta hogy pihentetni kell meg jegelni. Elvileg csak húzódás, ha szakadás lenne nem hiszem hogy tudnék igy menni. Jobb amúgy most, túrán vagyok épp 500 km-rel a hátam mögött, még 300 hátra van, annyit tudok csinálni hogy lassabbra veszem a tempót. Vettem fáslit is, valamit csak használ.
2018. júl. 25. 18:03
 3/9 anonim ***** válasza:
El Caminon vagy talán?
2018. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen
2018. júl. 25. 18:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Az nagyon kemény!


Kitartást hozzá,de csk óvatosan!

2018. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mostantól muszáj lesz óvatosan. Eddig semmi bajom nem volt, azt hittem most már nem is lesz talán, sokan azt mondjak az első 1-2 hét a legkeményebb, nekem az volt a legkönnyebb.
2018. júl. 25. 19:10
 7/9 anonim ***** válasza:
És minek mentél vele vissza 3x a gyógyszertárba?
2018. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Végig tudtad csinálni?
2018. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy bő hét alatt elmúlt szerencsére, a gél másik felet odaadtam valakinek akinek kellett. 15 km-re van a cél, holnap erek oda. :)
2018. aug. 9. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!