Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyiért lehet eladni egy...

Mennyiért lehet eladni egy háromszor használt,120e forintos babakocsi-szettet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60ezer körül.....de attól függ milyen márkájú a babakocsi!De max akkor is 70ezer!
2011. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Márkája?

Ha valami noname, akkor nem sokért,ha márkás is a felére számolj, mert hiába nem használtad, már nem o km-es :-(

2011. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A harmadáért. Mi anno 90 000-ért vettük a miénket, most 29-ért árulom. De csak tegnap hirdettem meg, így nem tudom elmegy-e :) De bízom benne, mert szép állapotban van..
2011. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért adod el?
2011. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha van még garancia+blokk hozzá és a babakocsi sem túl régi (bocsi,nem tudom hogy a 3 alkalom között mennyi idő telt el), akkor próbáld meg először 80-70 között hírdetni. Ha papírok nélkül van, akkor feléért kezd árulni, mégiscsak újank mondható. Miért adod el, és milyen típusú babakocsi? Vannak kedvencek, pl a peg perego, stb azokat hamar megveszik.
2011. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Chicco, mózes, autósülés és sportrész, októberben vettük. A lányom november végén született, és nem marad meg a mózesben, inkább kendőben hordozom.

Azért adjuk el a szettet, hogy ne foglalja itt a helyet a mózes meg autósülés (nincs is kocsink), tök kicsi a lakásunk. Inkább vennénk egy szimpla sportkocsit, és akkor nem kell két évig kerülgetni a szettet, amiből csak a sportrészt fogjuk használni.

2011. febr. 5. 17:35
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem 80-90-ért meghirdetheted, ha teljesen hibátlan

próba szerencse

remélem sikerül jól eladnod

2011. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is 70-80e körül, mert aki ilyen drága babakocsit venne ennél többért nem venné meg, mert akkor hozzá tenné még azt a 20-30e és újonnan megvenné.

2011. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
90-ért hirdetem, szerintetek mennyi idő alatt megy el? Amúgy a mostani ára 150, mi akciósan vettük :(
2011. febr. 5. 19:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Én kaptam ajándékba egy 70ezres babakocsit /bébé confort/, így újan feltettem a teszveszre, állítottam 25ezres minimálárat, 15ezernél állt meg. Annyiért meg nem adom el.
2011. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!