Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen szorulásos hasmenés...

Hirtelen szorulásos hasmenés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kedden hosszú útra kellett mennem autóval (8 óra oda-vissza) így bevettem egy Immodium tablettát mert kicsit éreztem valamit a gyomrommal. Minden rendben volt, el is felejtettem hogy bevettem valamit. Szerdán nem is volt hasmenésem de 2x kellett elmennem wc-re, nagy mennyiségű normális széklettel, de nem volt gond. Ma csütörtökön éreztem valami furát a gyomromban, többször is éreztem hogy wc-re kell mennem, de hiába mentem nem volt semmi! Csak ott ültem feleslegesen. Aztán az egyik ilyen után 10 perccel azt éreztem hogy pukiznom kell, de nem az volt hanem sikerült kicsit bef0sni! Utána zöldes-sárgás hasmenés 40 percig. Azóta tiszta gyenge vagyok, nem tudom mi ez! Nem ettem semmit amit máskor nem szoktam. Nem volt semmi romlott. Mi lehet ez? Már idén volt egyszer ilyen.
2018. júl. 26. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat alalbol hogy bevettel immodiumot ereztel valamit... siman lehet etelmergezes.. enyhebb verzio..
2018. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!