Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha esetleg hív fertőzött...

Ha esetleg hív fertőzött személlyel létesítettem szexuális kapcsolatot tegnap, mikor menjek szűrésre ami kimutatja?

Figyelt kérdés
Nem azt állítom hogy hív fertőzött!! Csak ha pl holnap nem kimutatható akkor nem megyek holnap. De ha már holnap kimutatható akkor elmegyek.

2018. júl. 28. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudtam, hogy minimum 4 hét, csak azután tudják kimutatni
2018. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam, koszonom !
2018. júl. 28. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Többféle vizsgálatot tudnak csinálni, a legdrágább tudja pár hét alatt is kimutatni,egyébként 6 hónap egyszer ismételve,mert nem ad 100% eredményt. Amúgy kaphatsz el hepatitiszt csak csókólózással is,szifiliszt,és még sok mást,amiket lehet vizsgálni
2018. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
56%
Ha az első teszt nem egyértelműen negatív, úgy a levett vérmintát továbbküldik verifikálásra. Vagyis ellenőrzik egyéb tesztekkel a vért. Fontos szabály, hogy egyetlen teszt alapján pozitív eredmény nem adható ki. Ezért egy vagy több teszttel még ellenőrzik.
2018. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!