Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnek, hogy foglalkozzo...

Mit tehetnek, hogy foglalkozzon magaval?

Figyelt kérdés

Az edesanyamnal februarban kiderult, hogy attetes daganatos beteg(agy, csontok, mell, nyak..) es a legrosszab stadiumba soroltak.

Azota nem is ment vizsgalatokra, nem kezelteti magat, vervetelt is most konyorogtem ki, hogy menjen el.

Van ebbol kiut egyaltalan? Vagy tovabb kene nyaggatnom vele?

Varandos vagyok, nehezen birom mar az allando aggodast, felelmet..

Ugy erzem nem akarja latni felnoni az unokajat..

Vitaminokat szed, azt hiszi attol meg fog gyogyulni, es a paromnak hoborog, hogy o nem megy kemoterapiara, o ezektol fog meggyogyulni..

Tehat, mit tennetek a helyemben?

Mert en mar nem tudom, mit kezdjek vele..


2018. júl. 30. 11:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Ma megkapta a nagylabor verkepet, mindene csillagos, piros, az egekben van.. Teljesen fel van mar borulva a szervezete, immunrendszere..
2018. júl. 30. 11:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire áttétes akkor minek nyaggatod?

Békében akar meghalni és nem elfeketedett vénákkal falfehéren a kemotól.

Nekem is volt rákos rokonom,ő is szépen megkért hogy ne könyörögjünk neki,csináljunk úgy mintha nem is tudnánk a betegségéről.

Esetleg annyit tudsz rajta segíteni hogy etesd füves sütivel. A marihuána az ellenszere egyedül a ráknak,azzal tudnád lassítani a folyamatot.

2018. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te felfogtad, hogy ez nem rólad szól, hanem róla? Ha nem lennél terhes is ilyen lenne. Ha végstádiumú daganatos beteg, és ilyen szinten szétterjedt a testében, nincs kiút. Ne nyaggasd, pont elég szenvedéssel és fájdalommal jár. Ő már beletörődött a sorsába, neked is ideje lenne. Inkább szerezz neki pár jó élményt, amíg lehet.
2018. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi áttéte volt már februárban és "legrosszabb stádiumba sorolták" az orvosok, akkor valószínűleg nem sok értelme lenne már kezelésekre járnia. Hagyni kellene, hogy úgy tegyen, ahogy ő jónak látja.
2018. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Leirtam, hogy o meg akar gyogyulni! Csak azt hiszi hogy az vitaminokkal fog menni... Ha azt mondta volna, hogy o nem akar harcolni, nehezen, de elfogadtam volna. De o akar, csak ezekkel a vitaminokkal... O teljesen elhitte, hogy azzal menni fog, pedig nem. Ezert is erzem azt, hogy eszhez kene teritenem..
2018. júl. 30. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiába akar meggyógyulni, ha a tudomány mai állása szerint erre esélye sincs. Ha ő mégis tud hinni valamiben, pl. a vitaminokban, akkor hagyjátok meg a hitében! Jobb, mint abban a tudatban élni, hogy biztosan nincs segítség.
2018. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat.

Tudom, hogy nem rolam szol ez, en csak meg akarok tenni mindent, mert jelenleg ugy erzem, hogy felelos vagyok erte, hogy igenis akarjon menni a vizsgalatokra, hogy hatha valami megis segitene neki...

Mert ha hiszitek, ha nem, kulsoleg egyaltalan nem latszik rajta, azon kivul, hogy fogyott, nem tud hizni sem. Es meg csak 50 eves...

A kender olajrol hallottam, Itthon is legalis CBD olajnak hivjak azt hiszem, de akinel februarban voltunk, o azt mondta hogy zsugoritanak, mutenek, kemozzak, es sugarkezelik... Ugy tunt akkor, hogy van remeny..

Ezert sem akartam hagyni, hogy teveszmekben eljen addig, amig mar lassitani sem lehet a folyamatot...

2018. júl. 30. 12:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi áttéttel gondolom már az orvosok sem tudnak mit kezdeni, hagyd őt legalább hinni a vitaminjaiban, sokszor a hit csodákra képes.
2018. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha hisz a vitaminjaiban, az jó, legalább valamibe kapaszkodik.

De lehet, hogy csak neked mondja, hogy ne bántson meg azzal, hogy neki már ennyi, harangoztak.

2018. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!