Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki jött a herpeszem ma reggel...

Ki jött a herpeszem ma reggel a szamon és tovább fertőződött az ajkamra, és már az egész szám szó szerint olyan. Tud valami kenőcsöt vagy valami praktikát? Mert iszunyuean fáj!

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Alkohollal kenegesd - arcszesz, parfüm - vagy még mézet tehetsz rá, vagy éjszakára fogkrémet. Lehet kapni gyógyszertárban amúgy herpeszre való krémet.
2018. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
S erősítsd az immunrendszered! Szedj C vitamint és cinket!
2018. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm de inkább elmegyek holnap a házi orvoshoz mert apu azt mondta rohadt csúnya
2018. aug. 2. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Az csúnya nagyon, de ezek a szerek gyógyszertárban hát nem sokat érnek. Alkohol az a legjobb, ahogy előttem írták, a legjobb vírusölő, 1-2 nap alatt látható változás. Teafaolaj is nagyon hatásos.

Bár nem árt dokihoz menni, mert ha ennyire gáz, akkor lehet, hogy nem is herpesz, hanem valami fertőzés.

2018. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat anyamek szerint is valami virus mert voltunk strandon hetfon es hat beledobtak sokszor a vizbe es igy sok vizet nyeltem es hogy attol van mert ma fajt nagyon a hasam meg hanstam 2szer es meg most is faj egy kicsit a hasam
2018. aug. 3. 00:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem biztos, de a herpesz is vírus.

Én inkább bakteriális, gombás fertőzésre vagy allergiára gondolok, de nem vagyok orvos.

2018. aug. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az Epavir tabletta vált be, mindig van itthon, mert ha előjön és azonnal beszedjük, akkor gyorsan elmúlik, vagy elő sem jön teljesen.
2018. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom de ma voltam orvosnal es ki irt egy csomo gyogyszert es akkorak hogy le se tudom nyelni 😭
2018. aug. 3. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!