Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Párom ma reggel munkavégzés...

Párom ma reggel munkavégzés közben fordította a fejét, a feje bal oldalán egy pattanó, áramütés szerű érzést érzett, elzsibbadt, de az egész nagyjából pár másodpercig tartott. Szerintetek mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Az egész 9 órája történt. Most is jól van. Azért ijedtünk meg, mert én azt tanultam, hogy az agyvérzésnek lehet hetekkel vagy hónapokkal előre ilyen jelzése. Hétfőn megy a háziorvoshoz, beutalót kérni neurológiára, de a sima beutalóval régen nekem egy hónapot kellett várnom, aggódom érte. Lehet ilyenkor sürgős beutalót kérni, vagy hogyan működik ez? A párom 25 éves férfi, dohányzik. Jártatok már így?
2015. nov. 14. 20:31
 1/4 anonim válasza:
100%
Az agyvérzés nem jár pattanó hanggal. Legalábbis én még nem hallottam róla. Valószínűleg az egyik izület pattant egyet, ettől volt a hanghatás. A zsibbadást pedig okozhatta egy ideg becsípődése is, rossz mozdulat esetén sűrűn előfordul.
2015. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem gondoltam hogy most agyvérzése volt, csak azt tanultam róla hogy lehetnek ilyen előjelei. És azért aggódom, hátha ez valamiféle előjel volt.
2015. nov. 14. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:

ebben a kérdésben fogalomzavarok vannak. az agyvérzés az nem sztrók. a sztróknak mondják előjeleként az ilyen hatásokat. úgyan is, a szervezet már el van salakosodva, mikor is az erek faláról bármikor leválhatnak nagyobb darabok, amik az agyi érrendszerben dugót képeznek.

de ha te tanultad, neked jobban kell tudnod. én ugyan is nem tanultam csak tapasztaltam efféléket

2015. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

és hogy a kérdésedre választ is adjak, hát tegyétek azt, hogy rágjátok meg a táplálékot rendesen, míg pépessé nem válik, fogyasszatok több folyadékot elötte közben és utána. végezzetek légzőgyakorlatokat, lassan kieresztve.

a szervezet kitakarítja önmagát, ha megadjuk neki a módját.

ja, és kerülni kell a műkajákat, a tartósított élelmiszereket, és a káliumozott sót

2015. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!