Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állhat cukorbetegség a háttérben?

Állhat cukorbetegség a háttérben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy senkitől nem várhatok el orvosi diagnosztizálást, de kíváncsi vagyok néhány ember véleményére.. Hátha más is ebben a cipőben jár. Kb. 4 éve hízok-fogyok. 70kg-ról sporttal 60kg-ra, visszajött a 10, amire jött még 10..:( Már nem mozgok, mivel nem tudok rá energiát fordítani, így változtattam az étrendemen. Próbálom elkerülni a cukros dolgokat, üdítő semmiképp, lisztes dolgokat kerülöm, inkább rozsos, magvas, teljeskiőrlèsű dolgokat eszem. Mégis 80kg lettem.. Nem eszem édességet sem. Biztos, hogy valami betegség áll a háttérben. Pajzsmirigyem kicsit alulműködik, teljes kivizsgálása egy hónap múlva történik meg. Viszont.. Kb. 3hete bedagadtak a kezeim és a lábaim. Szúrnak, zsibbadnak. Elmentem háziorvoshoz, és elküldött teljes labor vizsgálatra, pénteken megyek. Ugyanolyan beutalóval küldött el, mint amilyennel az anyukámat. Nála sajnos kiderült, hogy 2-es cukorbetegsége van. Szóval.. Van valaki hasonló cipôben? Egyéb tünetek: Fejfájás, megduzzadt nyak, extrém fáradékonyság, kevés folyadék bevitel ellenére sűrű vízelés, gyenge haj és köröm.. 20L

2018. aug. 3. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Éppenséggel lehet, de a pajzsmirigy is. Mi az, hogy pénteken mész? 1 hét múlva? Mért nem hétfőn? Laborba akármikor lehet menni, minél hamarabb tudni kell!

A rozsos, magvas, teljes kiőrlésű is lisztes, legfeljebb több benne a hasznos tartalom, de ugyanúgy hizlal, ugyanúgy szénhidrát. Sok zöldséget egyél.

2018. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, jövőhét péntekre kaptam időpontot. Köszönöm a választ!
2018. aug. 4. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!