Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezdődő cukorbetegség lehet?

Kezdődő cukorbetegség lehet?

Figyelt kérdés

Ezen a napon kezdődött. Étkezések után gyomorfájdalmam volt, emellett sokáig étvágytalanság és amit a legjobban észrevettem, hogy nagyon szárad a szám. Szinte folyamatosan nyalogatnom kell. Nem csíp a vizelés, és nagy szomjam sincs. Nagyon félek hogy inzulint kell szednem és magától a cukorbetegségtől.

F/16



2018. júl. 4. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Kevés folyadékot ittál.

Hipohonder vagy öndiagnoszta vagy?!

2018. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, hogy édesapám is cukorbeteg, 2-es típusú. Tavaly voltan egy többnapos kivizsgáláson, de a cukrom normális volt. Stabil volt egyébként egész gyerekkoromban is.Sokat sétálok, napi min 5 km-t de most nyáron néha a 10 is megvan. Nemrég sikerült fogynom is. Futottam és diétáztam.


A válaszodra azt tudom mondani, hogy édesanyám néha azt mondja hipochonder vagyok, meg tényleg voltak dolgok amiket diagnosztizáltam magamon, de szerintem ez több ennél. Mivel tudnám megállítani vagy csökkenteni ezt a folyamatot? Van visszaút ebből a betegségből?

2018. júl. 4. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi,igen tudom milyen ez.

Nem leszólni akartalak.

De sajnos a diabétesz/ cukor is öröklődik.

Meg kell sajnos tanulnia ezzel élni.

Ha még ki se alakult az jó,de gyógymód nincs.

Az öndiagnózis csak ki fog borítani.

Én a pajzsmirigyrákkal vagyok így,és nálam is van " tünet" a súlyingadozás/hirtelen fogyás... Valóban kórosan vékony vagyok,de stresszes az életem is,enni alig birok.

2018. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!