Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon sokszor fáj a fejem,...

Nagyon sokszor fáj a fejem, ha felállok, heves szívdobogásom, rosszullétem és szédülésem van. Néha émelygéssel is párosul, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2018. aug. 5. 13:03
 1/5 anonim válasza:
Lemegy a vérnyomásod.
2018. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyál többet. Ha vízzel nem megy, akkor üdítőt, gyümölcslevet, mindegy, de ebben a melegben fontos inni. Persze a citromos víz, lehűtött gyümölcstea cukor nélkül, csapvízzel alaposan felhígított gyümölcslé sokkal jobb, mint a magas cukortartalmú üdítők. A kevés ivástól lehet alacsony a vérnyomásod.
2018. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! A helyzet az, hogy rengeteget iszok egy nap. Talán nem 2-3 litert, de nagyon sokat. :/
2018. aug. 5. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyen melegben 2-3 liter nagyon kevésnek mondható, szóval nem kizárt a kiszáradás
2018. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam tesztelni, hogy ha töltök egy pohár vizet és jól esik egy slukkra meginni az egészet, akkor minden bizonnyal ki voltam száradva, és gyorsan iszom még egyet. Sajnos a szomjúságot nem mindig érzi az ember. De ha a több ivás nem segít, akkor érdemes lenne elsétálni a háziorvoshoz, és vele konzultálni. Meg persze ha van otthon vérnyomásmérőd, akkor használd.
2018. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!