Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csinaljak ilyen eros...

Mit csinaljak ilyen eros fejfajas ellen?

Figyelt kérdés
2 napja beleallt a fejembe a fajdalom.Tegnap meg ugy oke volt,de ma hiaba veszek be fajdalomcsillapitot nem mulik es nagyon erosen faj.Sosem faj egyebkent a fejem,nehany honapja volt egy ilyen 2 hetem mikor fajdalomcsillaptio sem mulasztotta el,akkor voltam dokinal is,de semmit nem talalt ami baj lenne.Mar annyira durvan faj mar,hogy a fulem is kezd belefajdulni,meg kb az arcom.A siras kerulget,aludni kellene de igy lehetetlen.Valakinek valami jo tippje?
2018. aug. 8. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A nyakcsigolyáid rendben vannak?
2018. aug. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben elmehetsz az SBO-ra/ügyeletre adnak fájdalomcsillapító injekciót. Neurológián majd ki kéne vizsgáltatni.
2018. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hinnem,hogy a nyakammal lenne gond.Neurologian az elmult felevben mar 3szor jartam kulonbozo okok miatt,az egyik ebbol a nehany honappal ezelott levo 2hetes fejfajasom volt.

Most ne nezzetek hulyenek de arra gondoltam talan az uj szemuvegem miatt faj.Nem moat lettem szemuveges csak most lett uj csinaltatva de a lencseben a dioptria meg minden ugyanolyan mint elotte volt,tehat gyakorlatilag csak a keret mas.Megis lehet,hogy az uj lencse miatt faj?

2018. aug. 9. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!