Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen fogyás? Valaki járt...

Hirtelen fogyás? Valaki járt már igy?

Figyelt kérdés
Elég sokat lefogytam,pedig szeretek enni es sokat is eszek,gasztroenterológushoz kell mennem majd jövő héten es hát elégge félek ettől (gyomortükrözés) es főleg attól hogy van valami betegségem ..Meg hát mostanában olyan hamar elfáradok
2018. aug. 12. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet pajzsmirigy gond is
2018. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
cukorbetegségnél is előfordul, de még sok más is lehet
2018. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De a cukor betegségnél akkor kivannám nagyon az édességet nem? Vagyis egyik ismerősömnél igy derült ki.

Jaj es reggel felkelésnél annyira elszoknak lenni zsibbadva az ujjaim főleg a kezemen,van hogy napközbe is.

2018. aug. 12. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen problémánál eleve egy nagy laborral indulnak neki is az orvosok. (Vérvétel.) Abban benne van a cukor, a pajzsmirigy is. Nálad nem volt vérteszt kérdező?
2018. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemrég vettek tőlem vért a gasztro.-nál , aztán most kell mennem ugye a gyomortükrözésre majd
2018. aug. 12. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem pajzsmirigy okozta.


Fél év alatt 53-ról lementem 39-re.


Aztán amint elkezdtük kezelni, 1,5 hónap alatt rendeződött a súlyom is.

2018. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uhh az kemeny sajnálom,azert remélem kiderül miért van ez velem vagy csak a stressz okozza de kötve hiszem hogy az :)
2018. aug. 13. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!