Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincferdülés, opciók a...

LoL5555 kérdése:

Gerincferdülés, opciók a gyógyítására?

Figyelt kérdés
1-2 hete vettem észre, hogy a jobb vállam lejebb "lóg" mint a bal 2-3cm-vel. Az édesanyám nagyon rá akar venni a gyógytornákra való járásra, de én semmiképp sem akarom, hogy nagyon sok pénzt kidobjunk ezekre, így valami egyszerűbb "trükkökkre" lennék kíváncsi, amit otthon is megtudok csinálni, hogy javuljon.

2018. aug. 12. 22:36
 1/3 Miss Endzsi ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Előbb jobb lenne, ha előbb megnézetnéd egy ortopéd orvossal és ő biztosabbat tud mondani neked. Lehet ajánlani fogja a gyógytornát és ajánlom, hogy menjél, mert ez a saját érdeked is, hogy ne romoljon tovább. Megtanulod a gyakorlatokat, amelyet otthon is eltudsz végezni. A neten is találsz, de jobb ha szakember jelenlétében teszed, gondolok itt a gyógytornászra, mert rávilágít a megfelelő tartásra és kijavítja a hibákat. Tudom mirők beszélek, mert én is jártam, de mostanában csak otthon csinálom, mert nincs időm rá.

2018. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló, 16 2. Köszönöm akkor lehet én is így fogok tenni
2018. aug. 12. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!