Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájást okozhat a rossz...

Fejfájást okozhat a rossz testtartás és a szorongás?

Figyelt kérdés

Nos, sziasztok! A kérdés bár tartalmazza a lényeget, de inkább próbáltam figyelemfelkeltően megfogalmazni. Évek során több kérdést kiírtam már ide, annak sorában, ahogy haladtam a különböző okok feltérképezésével.

Gyerekkorom óta fáj a fejem. Nagyon. Gyakran.

Amit tudni kell, hogy egész kicsiként volt egy altatásban végzett műtétem, utána kezdődött el. Nagyon sok orvosnál voltam már, tenziós fejfájásra gyanakodtak, de a vizsgálatok során egyénként semmilyen szervi elváltozással nem találkoztak. Tinédzser korom óta kegyetlen rossz a tartásom, előre vannak a vállaim esve, meg a fejem is.Próbálom kihúzni magam, egyenesen járni, de mivel az izmok nagyon gyengék, ezért ez nehezemre esik. Szorongós is vagyok nagyon.

Most erre próbáltam gondolni, hogy nem-e ez okozza. Egyébként halánték környéki a fajdalom, lassan kezdődik el és folyamatosan erősödik. Ha nem kerülök nyugalmi állapotba, izzadással, hányással végződik. Nagyon rossz, mert a munkahelyen is bármikor rám törhet meg rám is tör, így nem lehet élni... Ami hat rá: xilox, vagy ibuprofén nagy dózisban...

Ugyanitt ha van köztetek olyan edző vagy szakember aki ezzel foglalkozik és pénzért foglalkozna velem; annak jelentkezését várom.



2018. aug. 16. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

"Egyébként halánték környéki a fajdalom, lassan kezdődik el és folyamatosan erősödik. Ha nem kerülök nyugalmi állapotba, izzadással, hányással végződik. "

Pánikbeteg nem vagy?

2018. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem csak okozhat, de 99%-ban okoz is. És én azt gondolom a szorongásod is az okozza. Keress egy sámánt, aki rendbeak.
2018. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs semmilyen pánikbetegségem.


Lehet, mert félek elindulni mindig mindenhova mert mi lesz ha fájni fog.

sámán? :D

2018. aug. 16. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

A rossz testtartást gyógytornával lehet korrigálni. Elmehetsz a reumatológiára, ott adnak beutalót gyógytornára. 10 alkalom alatt megtanulod a gyakorlatokat, amiket közben és utána otthon is lehet (sőt, kell) végezni lehetőleg naponta.

Az előre álló nyakat szintén természetes tartásba kellene hozni, ugyancsak gyógytornával.

Amíg eljutsz a reumára (több hónap), addig keress a neten gyógytornákat, van fent egy csomó.

És vedd komolyan, mert ha nem teszel semmit ez ellen, akkor pár év múlva már a hátad is kegyetlenül fog fájni akár egy-két óra állás/járás/ülés után is.

2018. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már most fáj 10 perc vasalás után is
2018. aug. 16. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Gyermekkorodban huzatot kapott a nyakad. És mert erre azóta senki nem gondolt, berögződött a tudatalattidba a fájdalom.

Egy erre alkalmas infralámpával meg kell keresni azt az ínköteget amelyik megfázott és ki kell melegíteni. Néhány hét alatt ki lehet kezelni.

2018. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, az első roham pont egy lehúzott ablak melletti utazáskor kezdödött... hogy kereshetném meg?
2018. aug. 16. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!