Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja a nővéremnek?

Mi baja a nővéremnek?

Figyelt kérdés
A szüleimmel, és a nővéremmel lakok együtt, és hát nem igazán érzi jól magát: egyfolytában hánynia kell, fáj a hasa, a dereka. Viszont az étvágya megnőtt állandóan enni szeretne, ahhoz képest hogy vékony, és alig evett. 26 éves. Tudom, nem az én dolgom, de mégis féltem, nem szeretne orvoshoz vinni, már eszembe jutott az is hogy terhes. De a szüleim már azt is mondták, hogy vakbélgyulladása lehet, és féltjük. Mit csinálnátok a helyemben?

2018. aug. 17. 08:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

hoppá, elírtam:

*orvoshoz menni

2018. aug. 17. 08:52
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

-terhes

-gyomor és bélgyulladás (nem vakbél gyulladás

-etil-alkoholmérgezés


Elégedett vagy?:D


A szüleid helyébe már a gyereket vittem volna a dokihoz.

2018. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A "gyerek" 26 éves!
2018. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
3 Attól függetlenül a szüleinek-gyerek.
2018. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Alkoholmérgezést biztos, hogy nem kaphatott, mert egyáltalán nem iszik alkoholt.
2018. aug. 17. 09:23
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak szerintem ha vakbeles lenne nem kivanna semmilyen etelt es ha mar hosszabb ideje fenn all akkor nagyon fajna neki a hasa. Szerintem ez inkabb egyszeru fertozes h megy a hasa ne egyen szentablettat csak akkor ha mar 2 napon tul van mert megkoti a bacikat igyon sokat meg ilyenek hogy keksz tea topi krumpli rizs. Altalaban azok az emberek akik nem szeretnek orvoshoz jarni erzik hogy mikor komoly a baj es akkor elmennek. De megmondhatod neki hogy aggodsz es kerlek menny el.
2018. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bulimiás.
2018. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

Megnőtt az étvágya - falásrohamok

Hánynia kell - hánytatja magát


Emellett vékony mert még nem durvák a falás rohamai és orvoshoz persze hogy nem akar menni.

2018. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a néhány hasznos választ.

Nem bulímiás, mert nem kórosan sovány a tesóm..

2018. aug. 17. 13:19
 10/16 A kérdező kommentje:
És nem is hánytatja magát, megőrültél válaszoló?
2018. aug. 17. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!