Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux, gyomorfekély? Mi...

Reflux, gyomorfekély? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

kb 1-2 eve sok a savam,azota probalok figyelni mit eszek/iszok.Tavaly nyaron 3 hónapig szedtem sav lekotot es kicsit talan jobb lett.Ugy fel eve szinte elviselhetetlen mar,folyamat eg a gYomrom,fáj,nyom,szúr..szédülök,folyamatos éhség érzetem van ..neha teljesen lesapadok remegek olyan rosszul vagyok miatta pedig 2 honapja megint szedem a gyogyszerem de semmi

Raadasul fel ev alatt egy jó 5 kgt is hiztam,pedig alig eszem valmit

Szerintetek?Valaki talalkozott mar hasonloval? Esetleg tippek ?



2018. aug. 21. 12:00
 1/1 Skatebird ***** válasza:
Reflux esetén valószínűleg a torkodban is égne, a gyomorfekély pedig intenzívebben fáj annál, hogy hónapokig mászkálj vele. De ez semmiképp sem normális, szerintem menj el vele belgyógyászhoz és addig is egyél rendesen, mert a szédülés, remegés, gyomorfájás simán lehet az éhezéstől is. Jobbulást!
2018. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!