Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy mellrákom...

Lehetséges hogy mellrákom van? ~Kamasz F

Figyelt kérdés

Egy-ket hete eszrevettem hogy az egyik mellbimbom nagyobb mint a masik,megtapogadtam es kozvetlenul a mellbimbom alatti reszen talaltam egy kemenyebb kerekded (egymeretu a mellbimbommal)alapjarol elmozdithato csomot vagy tudom is en mi az. Ha megnyomkom kicsit faj de amugy alapbol semmi fajdalmam nincs. Utana olvastam a neten, mondjuk az internet szerint ha faj a fogad, akkor is rakos vagy,de kicsit megijedtem. Please ne nezzetek hulyenek, eleg paras vagyok eteren, szoval egyenlore nem nagyon szeretnek orvoshoz menni.

Egyebkent semmi valtozast vagy tunetet nem vettem eszre magamon, kisse faradekonyabb vagyok de az valszeg nem emiatt van.

-Ekezetert bocsi-



2018. aug. 21. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban a hormonális változások hatására a tejmirigyek megduzzadhatnak fiúknál is, de később a tizenéves kor végére ez rendeződik.
2018. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt, remelem tenyleg csak ennyi a bajom. Mindenesetre ment a 👍
2018. aug. 21. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak is volt kamasz korában, egy idő után elmúlt, orvos azt mondta, hogy normális, nem kell aggódni. Sok fiúnak van ilyen.
2018. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is a valaszt.👍👍 Kicsit megkonnyebultem, sokat ragodtam ezen.
2018. aug. 21. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kamaszkoromban, elmúlt.
2018. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!