Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetett ez illetve...

Mitől lehetett ez illetve milyen betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
A minap folyamán meghívott valaki egy kávéra és megittam. Nagyon meleg is volt az idő azt hozzá tenném és eleve magas vérnyomásom van alapból, amit egyébként szinten tartok egyéb gyógyításokkal. Miután megittam a kávét rá 5 percre egy olyan érzés kapott el, mintha picit szédültem volna és nem voltam magamnál. Nem tudtam beszélni normálisan se kifejezni magam és össze vissza beszéltem mindenféle hülyeséget. Nem tudtam megfogalmazni a mondandóm. Ez rá 15-20 percre elmúlt és teljesen jól lettem. Mitől lehetett ez? Gondolom a kávé indította el ezt a folyamatot. Hátha valaki tud segíteni. Életemben először történt ilyen.
2018. aug. 22. 23:55
 1/1 0110_fighter válasza:
csak szimplán anyira felment a vérnyomásod hogy rosszul lettél semmi több de a vércukor szinted is megkéne nézned lehet cukros vagy
2018. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!