Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utalhat?

Milyen betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Egy jó ideje már elég rendszertelen a táplálkozásom, és talán emiatt is lehet az, hogy folyamatos puffadásérzet van az egész hasamban és nem is tudom olyan kellemetlenül fájdogál mostanában. Ma viszont kicsit meglepődtem, mert teljesen normális, bár véres székletre lettem figyelmes. Ahogy utána olvasgattam a lisztérzékenység tűnik reálisnak, de nem tudom, hogy az okozhat-e vért!? Vagy mi lehet még? Nem szeretnék egyből a legrosszabbra gondolni. És igen tudom, menjek inkább orvoshoz, nem az ilyenfajta válaszokra lennék elsősorban kíváncsi. Köszönöm!

2018. júl. 25. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs aranyered? A székletben sötétvörös vagy élénk volt a vér? Nincs meg a mensid?
2018. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg colitis ulcerosa vagy chron betegseg lehet.
2018. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Élénk vörös, és legelőször én is azt hittem, de nem menstruáció. Köszi a válaszokat
2018. júl. 25. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Crohn betegség gyakori fiataloknál. A vastagbél daganat korántsem, szóval a legrosszabbra ne gondolj! Ha fokozódnak a panaszaid mindenképp kell egy gasztroenterológus, aki kideríti az okot. Lehet az egy banális ételallergia is, de biztosat csak egy gasztrós orvos tud mondani! Gyors javulást kívánok!
2018. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!:)
2018. júl. 25. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!