Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenes? Ver? Aranyer akkor...

Hasmenes? Ver? Aranyer akkor is verezhet?

Figyelt kérdés
A mai nap igen sokat megy a hasam faj melle a gyomrom is.ma vagy 5szor voltam nagy wcn mikor ment a hasam.Mikor megtoroltem veres volt a wc papir faj is a fenekem.Maskor is volt ilyen mikor nehezebb szeklet volt de nem mindig.A kerdesemre keresem a valaszt koszonom
2018. aug. 23. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen vérezhet ha aranyered van.. Ne dörzsöld inkább nedves eü.törlőkendő vagy mosakodj. Meg persze kenőcs uána.
2018. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasmenéskor elég gyakran kijön az aranyér, ettől lehet véres a wc papír. Használj nedves törlőkendőt, ha van rá lehetőséged, plusz reparon kenőcsöt.
2018. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Faj mellette a gyomrom is rendesen...mondjuk a ver mindig friss piros igy gondolom a vegbelkornyekerol jon es nem a gyomorreszrol
2018. aug. 23. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is előjön az aranyér hasmenésnél is.
2018. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ha a székleted fekete, akkor belülről jövő vérzés van, ha látod, hogy véres, akkor kívülről. Mindkettő lehet aranyér miatt, mert belül is lehet ha még nem türemkedik ki. Menj vele orvoshoz minél előbb. Ami még lehetséges, hogy vírust kaptál vagy a gyomorsavad kimarta a bőröd- sebes, ezért véres.
2018. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, a túlzott erőlködéstől is kipattanhat és vérezhet.

Ha csak egyszeri alkalommal vérzik é normál napi nagy wc-nél nem tapasztalsz ilyet akkor nincs semmi probléma, de ha ez gyakran megesik nézesd meg orvossal.

2018. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!