Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másfél hete 3 napig lázam...

Másfél hete 3 napig lázam volt, majd pedig több helyen megduzzadtak a nyirokcsomóim, többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval másfél hete látszólag indok nélkül lázas voltam, végül gyulladásra gondolt az orvos (meg én is mert többször begyulladt már a mellem). Kaptam antibiotikumot, szépen el is múlt, azonban a penicilnre érzékeny lettem és mindenhol kipöttyösödtem így az utolsó két napi adagot nem vettem be. Most ágyék és hónalj tájékon több centis nyirok duzzanataim vannak, fájdalmas is. Természetesen megyek orvoshoz vissza, de addig is muszáj valami megnyugtatót olvasnom, mert a családban van nyirokrákos és kicsit megijedtem, de decemberben volt általános laborom és ott minden rendben volt. Köszönöm előre is a válaszokat!

2018. aug. 24. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet mononucleosis, az is lázzal és nyirokcsomó duzzanatokkal jár, de majd az orvos megmondja.
2018. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. aug. 24. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
nem akarlak riogatni, de ez még HIV-fertőzésre is eléggé hajaz
2018. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hinném :)
2018. aug. 24. 13:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg rendszeres véradó voltam amíg nem szültem, ott meg jelezték volna ha gond van.
2018. aug. 24. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2023. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!