Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Parkinson-kór 20 évesen?...

Parkinson-kór 20 évesen? Hogyan? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nagyon sok erre utaló tünetem van, pl a remegés (leginkább a kezem és a fejem), merev izületek, az írásképem is teljesen elváltozott, kis betükkel írtam mindig de az utóbbi időben ez látványosan romlott. Ezek kb 3 éve kezdődtek a remegéssel de akkor még a stresszre fogták.

Voltunk neurológsnál vizsgálaton, aki nem mondta biztosra, hogy az, de a papíromra azt írta, hogy a parkinson gyanúja fenn áll. Szeptember végére hívott vissza egy részletesebb kivizsgálásra.

Nagyon félek. Hogyan történhet ilyen egy 20 éves, egészséges emberrel?



2018. aug. 29. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy másik orvost is, mert ez eléggé kizárt 20 évesen.


De ettöl függetlenül a parkinson is - mint a legtöbb betegség - egy (elötte) "egészséges emberrel történik.


Másrészt meg ha ennyi problémás tüneted van, akkor NEM vagy egészséges!

2018. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Ritkán, de előfordul fiatal korban is. Ez a betegség sem úgy van, hogy 60 éves korig kizárt, aztán meg normális. Én 42 évesen kaptam infarktust, amin nagyon csodálkoztam. Aztán elmondták, hogy lehet kapni 35, 30, 25 évesen is, csak az nyilván ritkább.
2018. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van fiatalon is, ilyen kizárás nincs. Nyílván a vizsgálatok majd kimutatják, ha van, de az tényleg egy kicsit ijesztő, hogy már ilyen tüneteid vannak.
2018. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pozitív lett az eredményem, vagyis igen, Parkinson-kórom van 20 évesen.

Ez ellen már nem tudok mit csinálni, de szeretném kérni, hogy aki hasonló helyzetben vagy valamilyen ismerőse, akkor az írna nekem privátban? Tapasztalatokat mesélni, esetleg egy kis biztatás gyanánt. Szükségem lenne rá.

2018. okt. 7. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem kamuzol, írj a Guiness-rekordoknak. Azt hiszem, a legfiatalabb Parkinson-kóros a világon Michael J. Fox volt, akit 29 évesen diagnosztizáltak. Alaposan lepipálod.
2018. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Köszönöm az elismerést, de sajnos ez baromira nem vicc. Nem tudom, hogy van vele, de normális ember ilyenekkel nem dobálózik.

2018. okt. 16. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Kitartás! Nekem lehet az apámnak van ilyen..mostanában vizsgálják


#5-ös: mekkora egy kretén vagy!

2018. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!