Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szív remegés érzés, légszomj...

Szív remegés érzés, légszomj mitől lehet? (Háziorvosnál többször is voltam, mindig vervetere kuld, de az nem mutat semmi olyat ezáltal nem is foglalkozik ezzel)

Figyelt kérdés
Kb 1 éve kezdődött főleg nyugalmi állapotba kezdett légszomjam lenni majd egy 6-8honapja egy kis setalastol is és pár napja már állandóan akármit csinálok szinte fulladozok és mikor nagynehezen sikerül levegőt vennem mintha beremegne a szívem és néha megszedulok

2018. aug. 29. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj kardiológiára, terheléses EKG-ra, ez nem vicc.
2018. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a "beremeg a szívem" az ritmuszavar lesz bizony. Kardiológiára menj sürgősen, maga a ritmuszavar, ha nem okoz más tünetet, nem súlyos állapot, viszont a légszomj, és a szédülés mint velejáró tünet, már bizony aggodalomra ad okot. Kardiológiára viszont beutaló kell, így a háziorvost kell addig "ütni", amíg nem ad. Vagy egy ilyen fulladásos rohamnál a sürgősségire bemenni, ott fogadnak, és tovább is utalnak, ha szükséges.
2018. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már voltam a surgossegin is!! Befektettek megfigyelesre majd másnap reggel kiadtak a papírom mondván keressem fel a házi orvosom ..
2018. aug. 29. 16:25
 4/4 anonim válasza:
Én ugyan igy vagyok nekem még szúr is és magas a pulzusom mindennap. Megcsinaltak az ekg t a terhelest a sziviultrahangot. semmi bajom.kicsi szívzörej az emberek 40 szazalejanak van.valamint picikét az egyik ér nehezebben dolgozik a meleg miatt. de minden rendben. És ez okoz magas puluust es más rosz érzéseket. valamint a pánik betegség ami nalam szintén megvan
2018. aug. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!